logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Big Babol Box Çılgın Meyveler 36 g 20'li

Big Babol Box Çılgın Meyveler 36 g 20'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Big Babol Box Çılgın Meyveler 36 g 20'li

Big Babol Box Çılgın Meyveler Mega Draje

Big babol, eğlenceli dünyası markasının en güzel yönüyle bizlere müthiş bir tat bırakmaktadır. Çilek, karpuz, elma gibi tatlı meyvelerden oluşan çılgın drajeler çocukların vazgeçilmezi halindedir. 

Big Babol Box Çılgın Meyveler Mega Draje siz ve ailenizin vazgeçilmez lezzetlerinden biridir.

Sağlıkla alabilir ve tüketebilirsiniz. Big Babol, daha çok çocuklar için eğlenceli hale getiren ürünleri ile dikkat çekmektedir. 

Meyve aromasını en derinden hissedeceğiniz ve keyifli bir tat bırakması ile sizi birçok kez big babol çılgın meyve kutularını almaya götürecektir. Ayrıca uygun fiyat seçeneği ile sizin ve ailenizin bütçesini yormadan tüketebilir ve gelen misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Sevindirmek istediğiniz çocuklar için en iyi seçenektir, içerisinde ki şekilleri ile onların çok hoşuna gidecek ve mutlu olmalarını sağlayacaktır. 

Eğlenceli kutu, uygun fiyatı ve tadı ile her evde olmalı ve misafirlere ve çocuklara güvenle ikram edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.