logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg

Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg

Beykök Kemalpaşa dökme ürünü ile kendiniz ve sevdikleriniz için tatlı şöleni sunabilirsiniz! Şerbetli tatlılarda en sevilenlerden biri olan Kemalpaşa tatlısı dışarıdan alınmadan evde de son derece kolay biçimde hazırlanabilir! Size tatlınızı hazırlama aşamasında çok az iş düşer!

Pratik, hızlı ve çok lezzetli biçimde Kemalpaşa tatlısı yapabilirsiniz! Ürün şurupsuz ama hazır hamur sunulmaktadır. Kemalpaşa tatlısının hamurunu yapmakla vakit kaybetmeden yalnızca şurup hazırlayarak tatlınızı çok kısa sürede servise hazır hale getireceksiniz!

Üründe Kemalpaşa tatlısı katı halde serttir. Özel paketinin içinde hava almadan satılır. Paketin koruyuculuğu ürünün ömrünü de uzatır. Uzun bir süre tatlı tazeliğini muhafaza eder. Ürünün üzerinde tatlıyı nasıl yapacağınız, şerbet tarifi yer almaktadır. En son aşamada yapmanız gereken tek şey şurubu tatlının üzerine dökmektir!

Kemalpaşa tatlısı hazırlamak bu kadar kısa ve kolay bir pişirme yöntemine sahiptir. vakti olmayan, pratik lezzetleri tercih edenler için ürün ideal şartlar sağlar. Kemalpaşa tatlısını yumuşak, taze ve nefis tadı ile tüketebilir veya ikramlarda bulunabilirsiniz! Ürün 1 kg’dır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.