logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg

Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg

Beykök Kemalpaşa Dökme 1 kg

Beykök Kemalpaşa dökme ürünü ile kendiniz ve sevdikleriniz için tatlı şöleni sunabilirsiniz! Şerbetli tatlılarda en sevilenlerden biri olan Kemalpaşa tatlısı dışarıdan alınmadan evde de son derece kolay biçimde hazırlanabilir! Size tatlınızı hazırlama aşamasında çok az iş düşer!

Pratik, hızlı ve çok lezzetli biçimde Kemalpaşa tatlısı yapabilirsiniz! Ürün şurupsuz ama hazır hamur sunulmaktadır. Kemalpaşa tatlısının hamurunu yapmakla vakit kaybetmeden yalnızca şurup hazırlayarak tatlınızı çok kısa sürede servise hazır hale getireceksiniz!

Üründe Kemalpaşa tatlısı katı halde serttir. Özel paketinin içinde hava almadan satılır. Paketin koruyuculuğu ürünün ömrünü de uzatır. Uzun bir süre tatlı tazeliğini muhafaza eder. Ürünün üzerinde tatlıyı nasıl yapacağınız, şerbet tarifi yer almaktadır. En son aşamada yapmanız gereken tek şey şurubu tatlının üzerine dökmektir!

Kemalpaşa tatlısı hazırlamak bu kadar kısa ve kolay bir pişirme yöntemine sahiptir. vakti olmayan, pratik lezzetleri tercih edenler için ürün ideal şartlar sağlar. Kemalpaşa tatlısını yumuşak, taze ve nefis tadı ile tüketebilir veya ikramlarda bulunabilirsiniz! Ürün 1 kg’dır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.