logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beyazpınar Emzik Şeker 100'lü

Beyazpınar Emzik Şeker 100'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beyazpınar Emzik Şeker 100'lü

Beyazpınar Emzik Şeker ’lü

Rengarenk tasarımları ile çocukların ilgisini çekmeyi başaran Beyazpınar Emzik Şeker, ’lü paketi ile ekonomik bir şekerleme ürünüdür. Eşsiz lezzeti ve özel aromaları ile birbirinden ilginç tasarımlara sahip olan Beyazpınar Emzik Şeker paketleri aynı zamanda yetişkinlerin de bayılacağı bir lezzete sahiptir.

Değişik tatlar denemeyi seviyorsanız ve şekerleme gibi atıştırmalıklar ile aranız iyi ise ’lü paketler halinde satılmakta olan Beyazpınar Emzik Şeker’leri deneyebilirsiniz. Şekerleme kategorimizde sizlere sunduğumuz ’lü Beyaz Pınar Emzik Şeker paketlerine Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnternet mağazamızda yer alan Beyazpınar Emzik Şeker paketlerini sipariş ettikten sonra en kısa sürede adresinize kadar güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.