logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beyazpınar Çilek Şeker 100'lü

Beyazpınar Çilek Şeker 100'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beyazpınar Çilek Şeker 100'lü

Beyazpınar Çilekşeker ’lü

Beyazpınar çilekşeker ’lü ile ağzınız tatlansın! Özellikle çocukların çok sevdiği bu çilek şekerleri lezzetleri ile olduğu kadar görüntüleri ile de ilgi çekicidirler! Bir çubuğun üstüne yerleştirilmiş olan çilek şeklindeki şekerler çocuklar için hem eğlenceli hem de çok nefis bir tada sahip!

Çilekli şeker ürünleri çocukların en sevdikleri ürünler arasındadır! Ağızlarının tatlanması ve gün içinde enerji almaları için çilek şeklindeki bu sevimli görünümlü şekerlerden tüketebilirler. Ürün sapından rahatlıkla tutulur ve emilerek tüketilir.

Çilek tadını sevenler için çilekli şekerlemeler iyi bir alternatiftir! Ağırlıklı olarak çocukların dikkatini çeken bu ürünleri çilekli şeker seven yetişkinler de tüketirler. Şekerleri çocuğunuzun arkadaşlarına, eve gelen misafirlerin çocuklarına da ikram edebilirsiniz. Bu çilek şeklindeki lezzetli şekerleri tüketmek keyif verecektir.

Ürün ’adet olarak şeffaf görünümlü kutusunun içinde satışa sunulmaktadır. Çok sayıda kişiye ikram etmek ya da uzun süre boyunca saklamak mümkündür! Evinizin ya da iş yerinizin bir köşesinde çocuklar için sunabileceğiniz tatlı bir üründür. Çileği sevenler bu ürünü satın alabilirler. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.