logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Yarım Yağlı Beyaz Peynir 17 kg

Besler Yarım Yağlı Beyaz Peynir 17 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Yarım Yağlı Beyaz Peynir 17 kg

Besler Yarım Yağlı Beyaz Peynir

Besler yarım yağlı beyaz peynir ile gerçek peynir lezzetine anlık şekilde ulaşma imkanını yakalayacaksınız. Kısa sürede yüksek protein ve kalsiyum ile kahvaltınızın vazgeçilmezini bulmak isterseniz Besler sizin için harika bir tercih olacak.

Sütün temin edilmesinden peynirin olgunlaştırılmasına kadar her alanda hem sağlığın hem de direkt olarak kalitenin ön planda tutulduğu görülüyor. Yüksek besleyicilik ve lezzet elde etmek isteyen kişiler için Besler firmasının bu yarım yağlı peyniri muhteşem seçim olacaktır!

Yarım yağlı beyaz peynir üretilirken sadece birinci kalite ürünler kullanılmıştır. Özellikle sütün temin edildiği hayvanların en sağlıklı koşullarda bakılması ve sütün bu şekilde en yüksek lezzet seviyesine ulaştırılması için harika bir fırsat sunuluyor.

Bu peynirin tadına baktıktan sonra şuana kadar yediklerinizin her birini geri planda bırakacaksınız. Özellikle yarım yağlı olması formunu korumak isteyen kişilerin bir kademe daha beğenisini topluyor! Ürünün en taze şekilde tarafınıza ulaştırılması ve günlük protein ihtiyacınızın sağlıklı şekilde karşılanması için muhteşem bir zincir kurulmuştur.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.