logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 351-380 klb 10 kg

Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 351-380 klb 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 351-380 klb 10 kg

Besler Zeytin Gemlik Siyah Y.Sele 351-380 Klb

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez yiyeceklerinden olan zeytin birçok farklı türü ile soframızda yer alsa da genellikle siyah zeytin olarak tüketilmektedir. Besler Zeytin Gemlik Siyah Y.Sele 351-380 Klb ile zeytin ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. 

Teneke kutusundaki Besler Zeytin Gemlik Siyah uzun süre bozulmadan güvenle saklanabilir. kutusu içinde güvenle sakladığınız zeytininiz sayesinde sabah kahvaltılarında zeytinin bitmiş olması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Size uzun süre gidecek ve sizin için ekonomik bir tercih olacaktır. 

Besler zeytin, ağacından toplandıktan sonra el değmeden hazırlanmakta ve size ulaştırılmaktadır. Hazırlanma aşaması tamamen hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gemlik belgesindeki en bereketli zeytin ağaçlarından toplanmaktadır. 

Besler siyah zeytini kahvaltılarınızda tercih edebileceğiniz gibi salatalarınızda veya yemeklerinizde de garnitür olarak kullanabilirsiniz. tenekesiyle bu ekonomik ürün hemen her yemekte size yeterli gelecektir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.