logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 291-320 klb 4 kg

Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 291-320 klb 4 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Yağlı Sele Siyah Zeytin 291-320 klb 4 kg

Besler Zeytin Gemlik Siyah Y.Şele 291-320 Klb

Sabah kahvaltılarının değişmez yiyeceklerinden biri zeytindir. Besler zeytin Gemlik siyah y. Şele 291-320 klb zeytin oldukça pratik ve ekonomiktir. Sofralık siyah zeytin türünün en güzel örneklerinden olan ürün, teneke kutu ambalajında oldukça güvenli şekilde saklanabilmektedir.

Sabah kahvaltılarında afiyetle yiyeceğiniz Besler Zeytin Gemlik Siyah Y.Şele etli olması sebebiyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gemlik bölgesinin bereketli zeytin ağaçlarından toplanarak işlenen ve sofralarınıza gelen ürün, büyük küçük her yaştan insana hitap eden tadıyla tercih edilmektedir.

Teneke kutusu içinde kolaylıkla saklayabileceğiniz zeytin ürünü, sadece kahvaltılarınızda değil, misafirleriniz geldiğinde çayın yanında kek ve börek gibi alternatiflerin yanına garnitür olarak da rahatlıkla sunabileceğiniz bir üründür.

Sofralarınızın değişmen yiyeceklerinden olan bu zeytin ürününü almak için, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketimizi ziyaret edebilirsiniz. Marketimizde bulunan diğer ürünleri de inceleyebilir, ihtiyacınız olan farklı ürünlerden de alışveriş sepetinize ekleyerek online sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı teslimat prensibine uyarak en kısa sürede kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.