logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk 350 g

Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk 350 g

Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk

Türk kahvaltıları vazgeçilmez gıda ürünleri arasında bulunan sucuk farklı şekillerde sofralarımızda yer alabiliyor. Üstelik sadece kahvaltı değil, pek çok yemek içerisinde de lezzet vermesi için kullanılmaktadır.

Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk hava geçirmeyen, vakumlu özel ambalajlar ile tüketiciye sunulmaktadır. Mikroptan arınmış hijyen koşullarına uygun paketlemesi ile uzun süre sağlıklı saklama ömrü sunmaktadır.

Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk tamamen İslami şartlara uygun bir şekilde, helal kesim standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Sütuna benzeyen batın şekli sayesinde keserken ve saklarken kolaylık sağlar.

Dana etinden yapılan Beşler Tuğra Dana Baton Sucuk ürününü tercihinize göre tek başına veya ekmek arasında tüketebilirsiniz. Dana eti, baharat ve tuz ile üretilen bu sucuk ile sucuklu yumurta gibi lezzetli kahvaltı ürünleri hazırlayabilirsiniz. Tuğra Dana Baton Sucuğu tek başına tüketebilir veya farklı gıda ürünlerine lezzet katmak için kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.