logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Tam Yağlı Tost Peyniri 700 g

Besler Tam Yağlı Tost Peyniri 700 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Tam Yağlı Tost Peyniri 700 g

Ürün Adı: Besler Tam Yağlı Tost Peyniri 700 g

İçindekiler: Pastörize İnek Sütü, Peynir Mayası, Peynir Kültürü, Stabilizör (Kalsiyum Klorür), Emülsifiye Edici Tuzlar (Sodyum Sitratlar, Sodyum Fosfatlar, Polifosfatlar),tuz,koruyucular(sorbik asit).

Alerjen Uyarısı: Laktoz içerir

Menşei: Türkiye

Üretici: Selsüt Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR 42-0086

Net Miktar: 700 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için Enerji (kj/kcal)1288/310 Yağ (g)24 - Doymuş Yağ (g)14,8 Karbonhidrat (g)2,5 - Şekerler (g)2,5 Protein (g)21 Tuz (g)2

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Buzdolabında +4 °C’de muhafaza edilmelidir.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.