logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Mutfak Şeftali Nektarı 200 Ml

Şeftali lezzetinden yılın hiç bir mevsiminde mahrum kalmayın. Tek yapmanız gereken Besler Mutfak Şeftali Nektarı temin ederek bu lezzeti hayatınıza kazandırmak olacak. En taze şeftalilerin mevsiminde toplanması ile elde edilen ürün el değmeden üretiliyor.

Besler Mutfak Şeftali Nektarı şeftali aromasını her yudumda yoğun olarak hissedebileceğiniz bir üründür. Soğuk ya da oda ısısında tüketebilirsiniz. İçerisine buz ekleyerek serinleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 200 ml şeftali nektarı bulunuyor. Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan güvencesiyle üretilmektedir. Siz de güvenle içebilir ve konuklarınıza da ikram edebilirsiniz. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.