logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Piliç Kokteyl Sosis 280 g

Beşler Piliç Kokteyl Sosis 280 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Piliç Kokteyl Sosis 280 g

Beşler Piliç Kokteyl Sosis

Sosis, en pratik kahvaltı seçenekleri arasında yer alıyor. Salsa ile birlikte pişirdiğiniz bir tabak sosis ile güne lezzetli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Beşler Piliç Kokteyl Sosis tüketici talepleri dikkate alınarak, İslami koşullara uygun bir şekilde üretilmiştir. Helal belgesi bulunmaktadır. Üstelik en lezzetli sonucun elde edilebilmesi için en kaliteli piliç eti kullanılmıştır.

Beşler Piliç Kokteyl Sosis koruyucu ambalaj içerisinde sunulmaktadır. Koruyucu ambalajı sayesinde açılmadığı müddetçe uzun süre saklama ömrü sunar. Saklama ömrünü uzatmak için derin dondurucu kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Beşler piliç kokteyl sosis minik parçalar halinde tüketiminize sunulmaktadır. Bu sayede çok daha rahat bir kullanım sunar. Minik parçalar halinde olduğu için yarısını kesip dolaba geri kaldırmanıza gerek kalmaz. Yeni parçalar halinde olması sayesinde tariflerinizi hazırlarken de size kolaylık sağlar. Sizde lezzetli tarifler elde etmek için Beşler piliç kokteyl sosis tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.