logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Piknik Mini Piliç Baton Macar Salam 250 g

Beşler Piknik Mini Piliç Baton Macar Salam 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Piknik Mini Piliç Baton Macar Salam 250 g

Beşler Piknik Mini Piliç Macar Salam

Kahvaltı masalarını daha zengin hale getirmek sizin elinizde. Bunun için süt beyazı peynirler, zeytinler ve de jambonlara başvurulabilir. Örneğin Beşler piknik mini piliç maca eşliğinde daha da iştah arttırıcı hale getirilebilir.

Macar salam mini formu ile sergilenir. Korumalı ambalajı hazırlanmış ve servise hazır hale gelmiştir. Hava almayan ambalaj ile zarar görmesi mümkün değil. Yine tüketim neticesinde kalan salamı aynı şekilde korumaya dikkat edilmelidir.

Beşler piknik mini piliç maca ince dilimler halinde servis edilebilir. Direk olarak dilimleri tabağa ekleyebilir ve hoş bir sunum hazırlayabilirsiniz. Bu sunum iştahı arttırır ve kahvaltı masaları zenginleşir.

Adı üstünde piliç eti içerir. Piliç sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. İnce dilimler halinde kahvaltı masalarına eklenen salam, hamur işlerine dahi katılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.