logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Nar Ekşili Sos 750 ml
  • resm Besler Nar Ekşili Sos 750 ml

Besler Nar Ekşili Sos 750 ml

3 Adet üzeri 6,88 TL

Adet Fiyatı : 7,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 82,57 TL 89,94 TL
Birim Fiyat: 6,88 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Nar Ekşili Sos 750 ml

Besler Nar Ekşili Sos 750 ML

Besler Nar Ekşili Sos kutularında 750 miligramlık lezzetli doğal nar ekşisi bulunmaktadır. Bizim Toptan güvencesi ve kalitesi ile üretilmekte olan Besler Nar Ekşili Sos’lar Türk mutfağının vazgeçilmez tatları arasında yer almaktadır. Özellikle kısır ve çiğköfte gibi yiyecekler ile mükemmel bir uyum yakalayabilmeyi başaran nar ekşilerini hazırladığınız lezzetli salatalar ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Tamamen doğal bir şekilde üretilen nar ekşili sosları hazırlayabileceğiniz özel makarna tariflerinizde de kullanmayı deneyebilirsiniz. Ekonomik bir paket olan Besler Nar Ekşili Sos, sizlere sos kategorimizde sunulmaktadır.

Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak siparişlerinizi bizlere iletebilir ve siparişlerinizin en kısa sürede adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.