logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 10 kg

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 10 kgAdet Fiyatı : 265,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 10 kg

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 10 Kg

Pirinç sulu yemeklerden pilavlara kadar neredeyse tüm mutfağımıza hakim durumda. Hatta tatlılarda dahi kullanılıyor! Kalorisi yüksek olsa da lezzetten taviz vermeyen kişilerin ilk olarak tercih ettikleri ürünlerin başında geliyor. 

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 10 Kg şeklinde paketlenmiş olsa da daha küçük paketler üzerinden satın alımı da mümkün. Hem yarım kiloluk hem de bir kiloluk paketlerde erişim sağlayabilir ve satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Besler bu noktada sizin için hem sağlık hem de lezzet konusunda en uygun markaların başında gelir!

Bizim Toptan üzerinden yapılan her alışverişte oldu gibi oldukça makul fiyatlardan tüm kaliteli ürünlere kusursuz şekilde erişim sağlanabilir. Besler Mutfak ürünleri ile siz de mutfağınıza lezzet katarken Bizim Toptan sayesinde bütçenizi destekleme fırsatını da elde edebilirsiniz. Bu aşamada kaliteden asla taviz verilmeyeceği de belirtilmeli!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.