logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 10 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 10 kgAdet Fiyatı : 189,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 10 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 10 Kg

Pilavlık bulgur ince bulgura göre daha kalın yapıdadır. İçerik bakımından oldukça faydalı olan bu ürün vermiş olduğu doygunluk hissi ile de en sık tercih edilen besinlerden biri olmaya devam etmektedir. Hem sağlık hem de lezzeti bir arada elde etmek isteyen kişiler için pilavlık bulgur en iyi seçimlerdendir.

Anadolu kültürü denildiği zaman hem uygun fiyatı hem de lezzetli yapısı ile akla ilk gelen besinlerden olan bulgur içeriği ile de mucizevi olduğunu kanıtlamaktadır. Proteinden başlayarak karbonhidrata kadar birçok farklı içeriği barındırır. Her bir yemeğe eklenerek içeriğini zenginleştiren bulgur sofraların vazgeçilmezidir.

Bu ürüne Besler marka güvencesi ile ulaşmak da fark yaratır. Üretim safhasından paketleme aşamasına kadar her bir noktada müşteri memnuniyetini ve global standartları temel alarak süreci yönlendirmektedir. Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 10 Kg ürünü restoranınız veya lokantanızdaki bulgur ihtiyacınızı uygun fiyatlı bir biçimde tamamlamak için en uygun seçeneklerden biri olacaktır.  Bizim Toptan sayesinde bu kaliteli ürüne en hızlı ve uygun şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.