logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Nohut 10 kg

Besler Mutfak Nohut 10 kgAdet Fiyatı : 499,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Nohut 10 kg

Besler Mutfak Nohut 10 Kg

Nohut Anadolu kültürünün olmazsa olmazlarındandır. Hem verdiği lezzetli etki hem de içerisinde barındırdığı besleyici bileşenler ile beraber muhteşem bir etki ortaya koymaktadır. Nohut sofralarda lezzeti ön plana çıkarırken uygun fiyatları ile bütçeleri de zorlamamaktadır. İçerisinde yer alan protein miktarının oldukça yüksek olması, saymakla bitmek bilmeyen faydaları sayesinde memnun edici bir niteliğe sahiptir.

Besler markası kalitesi ile dikkat çektiği için nohudun sert yapıda olmaması adına yetiştirilme aşamasında gerekli önlemleri almaya da devam etmektedir.

Besler Mutfak Nohut 10 Kg paketlemeler halinde satışa sunularak memnuniyet veren fiyatlar ile göz doldurmaktadır. Bu kaliteye Bizim Toptan güvencesi ile sahip olmak da sizin için oldukça memnun edici olacaktır. Bizim Toptan aracılığı ile bu 10 kilogramlık paketlere dilerseniz tek tek dilerseniz de toptan şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.