logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Mısır Konservesi 400 g

Besler Mutfak Mısır Konservesi 400 gAdet Fiyatı : 26,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Mısır Konservesi 400 g

Besler Mısır Konservesi 340 gr

Besler mısır konservesi ile besleyici, enerji verici ve lezzetli yemekler hazırlayın! Ürün konserve olarak satılmaktadır ve tazeliğini, tadını uzun süre korur. Birçok yemeğe katılabilen mısır aynı zamanda bardakta da tüketilebilmektedir!

Mısır konservesi ile pratik biçimde yemeklerinize mısır ilave edebilir, zengin bir tat ortaya çıkartabilirsiniz! Ürün, tatlı mısırdan oluşmaktadır ve Türkiye’deki kullanımı oldukça yaygındır. Mısır katabileceğiniz yemekler arasında çeşit çeşit salatalar, pizza, makarna, sandviç, pilav, çorba vb. bulunmaktadır.

Salata lezzetlerinde tatlı mısıra sıkça rastlayabilirsiniz! Özellikle ton balıklı salataların vazgeçilmez malzemelerinden biri olan tatlı mısır aynı zamanda pizza ve makarnalarda da çokça tercih edilmektedir. Ürünü bardakta tüketmek isterseniz limon, baharatlar, çeşniler, tuz vb. eklemeler yapabilirsiniz. Bardakta mısır satışı son dönemlerde çok yaygınlaştığından aynı lezzeti evde kolayca hazırlayabilmenin keyfini çıkartın!

Mısır besleyici ve enerji verici olması nedeniyle de Türk sofralarında yer almaktadır. Yemeklerde tüketebileceğiniz gibi gün içinde açlığınızı yatıştırmak için de tercih edebilirsiniz. Ürün konservesi ile beraber 340 gram olarak satışa sunulmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.