logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Köftelik Bulgur 10 kg

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 10 kg

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 10 Kg

Pilavlık bulgura göre daha ince bir yapıya sahiptir.  Renk bakımından da esmer rengi ile farkını ortaya koyar. Besler mutfak köftelik bulgur 10 kg olarak satışa sunulur. Etsiz çiğköfte yapımında tercih edilen bu besin içli köftenin temel maddesidir. Zeytinyağı ve salça ile pişirilen içli köfte sofralarınızı zenginleştirir.

Sıcağa ve neme dayanıklı olduğundan dolayı uzun süre muhafaza edilebilir. Şeffaf paketlerde satışa sunulan ürünü satın aldıktan sonra cam kavanozda ya da bez torba içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

İçerisinde vücuda enerji sağlayan vitaminler, mineraller mevcuttur. Mutfaklarda eksik olmayan köftelik bulgurson derece besleyicidir. Ekonomik olması nedeniyle de tercih edilen bir üründür.

Bulgur salatası, çorba ya da tercihen pilav yapımında da kullanılan köftelik bulgur Bizim Toptan Market üzerinden uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. En şahane yemeklerin temel maddesi olan ve Türk softalarının olmazsa olmazları arasında yer alan bulgur Besler markasınca üretildi. 10 kg’lık paketlere ayrıldı. İnternet üzerinden kolaylıkla sipariş vererek satın alma işleminde bulunabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.