logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 10 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 10 kgAdet Fiyatı : 305,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 10 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 10 Kg

Kırmızı mercimek Türk mutfağının vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Özellikle sunduğu besleyici öğeler ile ve lezzeti ile dikkat çekiyor. Çorbadan sulu yemeklere birçok aşamada sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 10 Kg paketler halinde sorunsuz bir biçimde kullanıma sunuluyor. Fakat daha küçük paketler halinde yarım ya da bir kiloluk şekilde de satın alabilirsiniz. Satın alım sonrasında elinize geçme sürecinin hızlı olması adına Bizim Toptan gerekli olan tüm önlemleri almış durumda!

Besler kırmızı mercimek satın alımınızı Bizim Toptan aracılığı ile tamamlarsanız piyasadan çok daha düşük olan fiyatlardan faydalanabilirsiniz! Düşük fiyat ve yüksek kalite ikilisini bir arada elde edebilmeniz için en uygun sistem Bizim Mutfak tarafından sunulur. Ayrıca satışa çıkarılan ürünler kapınıza kadar güvenilir ve hızlı bir kargo sistemi ile kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.