logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Dermason Fasulye 10 kg

Besler Mutfak Dermason Fasulye 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Dermason Fasulye 10 kg

Besler Mutfak Dermason Fasülye

Besler mutfak dermason fasülye Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan fasülye yemekleri için eşsiz bir seçimdir. Besler markasıyla üretilen fasülye; ülkemizde de en sevilen bakliyat çeşitlerindendir. Mutfağın olmazsa olmazlarından biri olarak görülür. Birçok kişi evinde fasülye bulundurmayı tercih eder. Besler fasülye de kalitesini yansıtan özellikleri ile sofralarınıza lezzet getirir.

Besler fasülye yumuşak yapılıdır ve kolayca pişmektedir. Protein oranı ise oldukça yüksektir; bu nedenle protein bakımından zengin beslenmek isteyenlerin ekstra yöneldikleri bir yiyecek olmaktadır. Kan şekerini dengeler ve kilo alımını kontrol altına almaya yardımcı olur. Dayanıklılığı ve tazeliği ise tüketicileri oldukça memnun bırakır. Hava almayan özel ambalajının içinde uzun süre besin değerini korur.

Dermason olarak Bizim Toptan Market sitemizde satışa sunulan Besler Mutfak dermason fasülye çok ekonomik fiyatlarla temin edilebilir. Ürünümüz 10 kg olarak paketlenmektedir. Üretiminden paketlenmesine kadar her aşamasında büyük bir özen göze çarpar. Lezzetli ve tadı damağınızda kalacak yemekler için siz de online sipariş oluşturabilirsiniz. Adresinize en kısa sürede teslimat yapılacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.