logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Mini Macar Dana Salam 240 g

Beşler Mini Macar Dana Salam 240 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Mini Macar Dana Salam 240 g

Beşler Mini Macar Dana Baton Salam

Kahvaltılarımızda, sandviçlerimizde, pizzalarımızda lezzet katması için kullandığımız salam ürünleri hem çocukların hem de büyüklerin en sevdiği gıda ürünleri arasında yerini alıyor.

Dana etinden yapılan Beşler Mini Macar Dana Baton Salam koruyu ambalajı sayesinde güvenle saklanabilir. Mini boy olması sayesinde açıldıktan sonra bozulma derdi yaşatmaz, tek öğünde dahi bitirilebilir.

Beşler Mini Macar Dana Baton Salam , gramajı sayesinde pikniklere rahatlıkla taşınabilir. Ev dışında yapacağınız her türlü kahvaltı ve yemek aktivitelerinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylelikle siz ve sevdikleriniz her an, her yerde Besler Mini Macar Dana Salam lezzetini yaşayabilirsiniz.

Beşler Mini Macar Dana Salam ile öğle aralarınızda tüketmek için lezzetli sandviçler hazırlayabilirsiniz. Dana salam ile yapacağınız sandviç içerisine tercihinize göre her türlü sandviç ürünü ve sos kullanabilirsiniz. Besler Mini Macar Dana Salam tek başına bile lezzetli bir sandviç tüketmenizi sağlayacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.