logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Besler Margarin Paket 250 g

Besler Margarin Paket 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Margarin Paket 250 Gr.

Besler margarin, rengi ile lezzeti ile damaklarda yer etmiş bitkisel bir yağdır. İçerisinde ki çeşitli yağların su ve yağsız süt ile birleşiminden oluşmaktadır. Bu çeşitli yağlar tamamen bitkisel yağlardır. 

Bitkisel yağlar içerisinde Ayçiçek yağı, kanola, soya, pamuk, palm gibi yağ çeşitleri vardır. Bunlar oldukça faydalı yağlardır ve vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin %30 unu bu yağlardan karşılar. Besler Margarin Paket 250 Gr kullananların damaktaki bıraktığı lezzet ile hemen tanımaları hiç kuşkusuz olasıdır. 

Ayçiçek tarlalarının sofralarımıza getiren lezzetidir adeta. Besler margarin, tüketicilerinin güvenilir aldıkları ürünlerden biridir. Onun bu özelliği, güçlü bir teknoloji ve hijyen ile el değmemiş kaynaklardan sofralara ulaşarak, lezzetlendirmesidir. 

Margarin, özellikle börek, kurabiyeler, makarnalar gibi bazı yemeklerde olmazsa olmaz niteliğindedir, fakat her bir margarin aynı tadı vermemektedir. Besler margarin, tereyağ tadını aratmayacak bir lezzeti vardır ve rahatlıkla alıp yemeklerinizi güzelleştirebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.