logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Limon Sosu 5 L

Besler Limon Sosu 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Limon Sosu 5 L

Besler Limon Sosu 5 Lt

    

Çoğu zaman salatalarda kullanılan limon sosu, hazır bir şekilde sergilenir. Yani zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Direk olarak hazır limon soslarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Neticesinde satın alanlar ekstra sos hazırlamak zorunda kalmadan yiyecekleri içerisine katabilir.

 

Hazır olarak sergilenen limon sosları farklı markalar tarafından üretilir. Örnek verecek olursak bunlar arasında Besler yerini almıştır. Satın almak isteyenler Besler limon sosu 5 lt olandan tercihte bulunarak siparişte bulunabilir.

 

Adı üstünde sosun 5000 ml olarak özel ambalajında sunulması söz konusudur. Genelde de sos kullanımına önem verenlerin tercihi bu yönde oluyor. Yani litre değeri yüksek olanlar göz önünde bulundurulabilir. Sık sık kullananlar ayrı ayrı almak yerine litreleri üzerinden seçimini yapabilir. Kısacası litre değeri fazla olanlar avantajlı gelecektir.

 

Besler markasının ürünleri Bizim Toptan’da mevcut durumda. Mesela yukarıda belirttiğimiz limon sosu için de siparişe geçilebilir. Bu anlamda sepete eklenen ürünün ödemesini yapmanız gerekir. Ödemenin tamamlanması halinde ürün hazırlanır ve en kısa sürede kargoya verilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.