logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Kayısı Meyve Nektarı 1 L
  • resm Besler Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Besler Kayısı Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 21,51 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Ürün Adı: Besler Kayısı Meyve Nektarı 1 L

İçindekiler: Su, Kayısı Püre Konsantresi, Şeker (S)* veya Fruktoz-Glukoz Şurubu (F)*, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici, Antioksidan (Askorbik Asit).* Kullanılan şeker veya fruktoz-glukoz şurubu paket üzerine kodlanmıştır. Kayısı püresi konsantresinden üretilmiştir. Meyve oranı en az %40.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Oğuz Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-54-K-000474 (SA) TR-01-K-000025 (AD)

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml için Enerji (kJ/kcal)200/47 Yağ (g)0.1Doymuş Yağ (g)0.0 Karbonhidrat (g)11.2 Şekerler (g)11.2 Lif (g)0.3 Protein (g)0.2 Tuz (g)0.0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Açmadan önce çalkalayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve iki gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. Kapak emniyeti halkası açılmış,şişmiş ve sızıntılı ambalajları satın almayınız.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.