logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Karışık Meyve Nektarı 1 L
  • resm Besler Karışık Meyve Nektarı 1 L

Besler Karışık Meyve Nektarı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Karışık Meyve Nektarı 1 L

Ürün Adı: Besler Karışık Meyve Nektarı 1 L

İçindekiler: Su, Şeker (S)* veya Fruktoz-Glukoz Şurubu (F)*, Meyve püresi konsantreleri (Şeftali, Elma), Meyve Suyu Konsantreleri (Elma, Vişne, Üzüm, Portakal), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Vericiler, Antioksidan (Askorbik Asit), Vitamin C, Vitamin E, Vitamin A. * Kullanılan şeker veya fruktoz-glukoz şurubu paket üzerine kodlanmıştır. Meyve püresi ve meyve suyu konsantrelerinden üretilmiştir. Meyve oranı en az %50.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Oğuz Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-54-K-000474 (SA) TR-01-K-000025 (AD)

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml için Enerji (kJ/kcal)204/48 Yağ (g)0.3 Doymuş Yağ (g)0.0 Karbonhidrat (g)11 Şekerler (g)11 Lif (g)0.1 Protein (g)0.2 Tuz (g)0.0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Açmadan önce çalkalayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve iki gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. Kapak emniyeti halkası açılmış,şişmiş ve sızıntılı ambalajları satın almayınız.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.