logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Hünkar Piliç Macar Salam 600 g

Beşler Hünkar Piliç Macar Salam 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Hünkar Piliç Macar Salam 600 g

Beşler Hünkar Piliç Macar Salam

Beşler Hünkar Piliç Macar Salam sayesinde kahvaltı sofralarınız renklenecek! Harika bir lezzete merhaba demek için Macar salam özel olarak hazırlanmıştır. Bu harika lezzetin meydana getirilmesi için doğal koşullarda yetiştirilmiş hayvanlar tercih ediliyor.

Etin baharatlandırılmasından işlemden geçirilmesine kadar her alanda lezzet ve sağlık ön planda tutulmuştur. Sadece kahvaltı sofralarında değil aynı zamanda sandviç ve pizzalarınızda da yer bulacak olan bu ürünler muhteşem lezzeti ile göz doldurmaya devam edecektir!

Macar salam lezzeti ve kalitesi ile dahil olduğu sofranın yıldızı olacaktır. Kahvaltı sofralarında ağırladığınız misafirlerin de memnuniyetini ve beğenisini kazanacaktır.

Geleneksel lezzetlerden vazgeçmeden harika bir aromaya ulaşmak ve birinci kalite malzemeler ile muhteşem bir ürün ortaya çıkartmak için büyük çaba sarf edilmiştir. Beşler şarküteri ürünleri kapsamındaki başarısını bu üründe de yansıtıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.