logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 g

Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 g

Besler Reçel Vişne Geleneksel

Geleneksel reçellerde şekerden çok meyve tadı alırsınız. Bunun için de Besler reçel vişne geleneksel ürününü tercih edebiliyorsunuz. Bu ürün sayesinde mükemmel bir tada ulaşabiliyorsunuz. Şeker tadından çok vişne tadına ulaşıyorsunuz. Çünkü vişneler mevsiminde toplanıyor ve reçel haline getiriliyor. İçerisindeki şeker miktarı minimal bir düzeydedir.

Pek çok kişi aldığı ürünün ambalajlarına dikkat etmiyor. Oysaki ambalaj çok önemli bir parametredir. İlk olarak cam ürünlerden yararlanmanız gerekiyor. Cam ürünleri tercih ettiğiniz zaman aldığınız ürünün daha sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Bu reçel de cam kavanozda sunuluyor. Dolayısıyla herhangi bir sağlık problemi teşkil etmiyor.

Ürünü satın almak isteyen kişilerin ille de marketlere gitmesi gerekmiyor. Bizim Toptan olarak internet üzerinden hizmet veriyoruz. Ürünü almak istiyorsanız bir hesap oluşturmanız ve sipariş vermeniz yeterli oluyor. Vermiş olduğunuz sipariş 150’nin üzerine çıkıyorsa o zaman kargo için de ödeme yapmak durumunda kalmıyorsunuz. Gün içerisinde ürünlerinizi kapınıza kadar ulaştırıyor, alışverişte yorulmanızı engelliyor, sağlıklı ürünleri sunuyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.