logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 1,75 kg

Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 1,75 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 1,75 kg

Besler Reçel Vişne Geleneksel

Besler reçelleri geleneksel lezzetinden taviz vermeden üretilmektedir. Bizim Toptan güvencesi ve kalitesi ile üretilen Besler reçeller anne reçeli kıvamındadır. Kahvaltı saatlerinizi daha da zengin ve keyifli bir hale getirebilen Besler reçelleri güne daha enerjik ve zinde başlayabilmek için tüketebilirsiniz.

Tatlı ihtiyacınızı karşılayabilecek olan Besler Reçel Vişne Geleneksel kavanozları içerisinde reçel bulunmaktadır. Gülgiller familyasına ait bir meyve olan vişne ile daha lezzetli hale getirilmiş olan Besler reçeller C ve E vitamini açısından zengindir.

Vitamin ve mineralleri sayesinde hastalıklara karşı sizi daha dayanıklı yapan Besler reçellere Bizim Toptan internet mağazasının Reçel kategorisinden ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.