logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 380 g

Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 380 g

Besler Reçel Kayısı Geleneksel

Reçel yemek istiyor ancak, reçellerin içerisindeki şeker tadından rahatsız oluyorsanız doğal bir reçel seçmeniz gerekiyor. Reçelin içerisinde meyveler tadını reçele veremiyorsa burada doğallık aramamak gerekiyor. Besler reçel kayısı geleneksel seçeneği sayesinde gerçek ve doğal reçel yemenin tadına varabiliyorsunuz. Bu doğal reçeli hem kendinize hem de çocuklarınıza gönül rahatlığı ile yedirebiliyorsunuz.

Ürünün cam kavanozda sunulması çok önemlidir. Her ne kadar doğal bir ürün olsa da plastik bir kap içerisinde sunulması sağlığınızı etkiler. Ancak, burada ürün cam kavanoz içerisinde sizlere sunuluyor. Mutfaklarınızda da çok fazla yer kaplamıyor. Kayısı tadını rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Bu sayede yediğiniz reçelin tadına varabiliyorsunuz.

Satın alım işlemlerini yaparken başka ürünler ile kıyaslama sağlamak adına alışveriş merkezlerinde oldukça yorulursunuz. Ancak, Bizim Toptan internet sayfası sayesinde kolay bir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Almış olduğunuz ürünler 150 TL ve üzerinde olduğu zaman ise kargo aşamasında sizlerden bir ücret talep etmiyoruz. Kısa süre içerisinde aldığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.