logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 1,75 kg

Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 1,75 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Kayısı Reçeli 1,75 kg

Besler Reçel Kayısı Geleneksel

Sağlıklı ürünlerin sayısı her geçen gün azalıyor. Bu nedenle satın alım yapacak olan müşterilerin ürünlerin özelliklerine dikkat etmesi gerekiyor. Hem doğal hem de uygun fiyatlı bir reçel arıyorsanız Besler reçel kayısı geleneksel ürününü tercih edebiliyorsunuz. Bu ürün hem doğaldır hem de şeker oranı oldukça azdır. Ürünün tadı genel olarak kayısıdan kaynaklıdır. İçerisine ekstra şeker çok az miktarda katılmıştır.

Kayısılar tam mevsiminde toplanmış ve dolayısıyla mevsiminde bu reçel üretilmiştir. Reçele tat veren asıl unsur da kayısı olarak karşınıza çıkacaktır. olması da uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı oluyor. Cam kavanozda sunulması da üründen rahat bir şekilde yararlanmanıza vesile oluyor.

Bizim Toptan olarak ürünlerimizi internet üzerinden sizler ile buluşturuyoruz. Ürünü satın almak için evinizden çıkmanıza gerek kalmıyor. Tek bir tık ile sipariş verebiliyorsunuz. 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde de ürünü evinize ücretsiz bir şekilde ulaştırıyoruz. Sağlıklı bir reçel tüketmek her sağlıklı insanın hakkıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.