logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 g

Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 g

Besler Reçel Ahududu Geleneksel

Günümüzde kaliteli bir reçel bulmak ne yazık ki çok zor. Çoğu sadece şeker tadı sunuyor. Bu da insanları irite ediyor. O nedenle doğal olan reçellere yönelmek gerekiyor. Besler reçel ahududu geleneksel sayesinde gerçek bir reçel tüketebiliyorsunuz. Bu reçelin içerisindeki ahududu tam mevsiminde toplanmış ve o şekilde reçel üretilmiştir. Şeker tadından çok ahududu tadı alabiliyorsunuz.

Doğal ürünler her zaman cam kavanozlarda sunulmalıdır. Çünkü plastik kaplar hem doğallığı yok eder hem de sağlığa zarar verir. O nedenle de mutlaka cam kavanozda olmaları gerekir. Cam kavanozda sunulan bu reçeli uzun süre bozulmadan muhafaza edebileceğinizi görebiliyorsunuz. Sabah kahvaltılarının aranan yüzü haline geliyor.

Ürünü satın alırken alışveriş merkezlerinde mücadele etmek durumunda kalmıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Bizim Toptan internet sitesine giriş sağlamak oluyor. Buraya giriş yapan kişiler rahatlıkla istedikleri ürünleri satın alabiliyor. Genel olarak ürün alımı yaparken 150 TL’nin üzerine çıktığınız zaman da kargo ücreti vermek durumunda kalmıyorsunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.