logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 1,75 kg

Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 1,75 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 1,75 kg

Besler Reçel Ahududu Geleneksel

Kaliteli bir şekilde beslenmek istiyorsanız içerisinde katkı maddesi olan ürünlerden uzak durmanız gerekiyor. Mesela reçel tüketmek istiyorsanız, reçel kahvaltılarınızın baş kahramanız ise o zaman Besler reçel ahududu geleneksel ürününden yararlanabiliyorsunuz. Bu ürün sayesinde doğal bir tada ulaşacağınızdan da emin olabiliyorsunuz.

Ürünün içerisinde bol sayıda ahududu bulunuyor. Üstelik tüm bu meyvelerin de tam mevsiminde toplandığını görebiliyorsunuz. Mevsiminde toplanan meyvelerin sunduğu tat her zaman çok daha kaliteli oluyor. Bu sayede reçelin içerisindeki şeker oranı da düşük tutuluyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kaliteli ve sağlıklı bir ürün arıyorsanız kesinlikle doğru yerde olduğunuzu göreceksiniz.

Bizim Toptan olarak tüm ürünleri evinize kadar getirebilmek istiyoruz. Bu nedenle de internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir platform hazırladık. Yapmanız gereken tek şey ürünü seçmek ve sepete eklemek olacaktır. Gün içerisinde tüm ürünleri evinize kadar ulaştırıyoruz. Aynı zamanda alışveriş tutarınız 250 TL ve üzerinde ise kargo için bir ücret de almıyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.