logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Ekonomik Piliç Büfe Baton Sucuk 800 g

Beşler Ekonomik Piliç Büfe Baton Sucuk 800 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Ekonomik Piliç Büfe Baton Sucuk 800 g

Bes¸ler Pilic¸ Ekonomik Bu¨fe Sucuk 2’li

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan sucuk, Beşler ile sofralarda! Beşler piliç ekonomik büfe sucuk, kesimi kolay ve vakumlu yapısı ile başta göze hitap ediyor.

İslami kurallara uygun bir şekilde üretilmiştir. Beşler piliç sucuk baharatlı hoş tadı ile damak zevkine uygun hale gelmiştir. Kahvaltıların gözdesi olan sucuk, piliç içerir. Piliç ile baharatın o güzel uyumlunu merak edenler Beşler markayı tercih edebilir. Markanın vakumlu ürünü, kolay saklamaya ve tüketime uygundur.

Yağ üzerinde hafif kızartılan sucuk, başta hoş bir koku yayar ve iştahınızı arttırır. Ekonomik olan büfe sucuğu için raf ömrü uzun tutulmuştur. Bizim Toptan’dan satın almak isteyenler tüm bu detayları dikkate alabilir. Piliç içeren sucuk, vakumlu hali ile buzdolaplarınıza misafir olmayı bekliyor.

Uzun ve orta kalınlıkta olacak şekilde temin edilir. Piliç ve baharat içeren hoş tadı ile sofralara katılmayı bekliyor. Piliç sucuk sevenlere hitap eder. 2’li olacak şekilde hazırlamıştır. Sürekli olarak kahvaltılarında sucuk tüketenlerin tercihi de 2’li olan Beşler büfe suğundan yana oluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.