logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Ekonomik Aile Kokteyl Piliç Sosis 700 g

Beşler Ekonomik Aile Kokteyl Piliç Sosis 700 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Ekonomik Aile Kokteyl Piliç Sosis 700 g

Beşler Ekonomik Aile Kokteyl Piliç Sosis

Sosis hem kahvaltılarımızda hem de tariflerimiz içerisinde kullandığımız lezzetli gıdalardan bir tanesi. En lezzetli piliç etinden yapılan Beşler Kokteyl Piliç Sosis ile lezzetli tarifler yapmak sizin elinizde.

Beşler kokteyl piliç sosis İslami şartlara uygun bir şekilde elde edilmiş, helal belgeli bir üründür. Kaliteli piliç etinden üretilmiştir. Soya proteini ve süt barındırmaktadır.

Beşler Ekonomik Aile Koktey Piliç Sosis ambalajı ile aile boyu sosis sevenler için uygun bir tercihtir. Yüksek gramajı sayesinde uzun süre sosis ihtiyacınızı karşılar. Üstelik ekonomik!

Minik parçalar halinde sunulduğu için tüketimi daha kolaydır. Paketi açılana kadar uzun süre tazeliğini korur. Beşler Kokteyl Piliç sosisi yağda kızartarak veya haşlayarak kullanabilirsiniz. Kumpir, milföy börekleri ve makarna soslarına çok yakışır. Tek başına salça ile kavurarak güne doyurucu bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Saklama süresini uzatmak için derin dondurucu kullanmanız önerilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.