logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beşler Bi Lokma Dilimli Dana Sucuk 250 g

Beşler Bi Lokma Dilimli Dana Sucuk 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beşler Bi Lokma Dilimli Dana Sucuk 250 g

Beşler Bi Lokma Dilimli Dana

Beşler Bi Lokma Dilimli Dana ürünü farklı birçok yemekte kullanılabilir. Özel bir biçimde paketlenmiştir. Hijyen açısından hiçbir sorunu söz konusu değildir. Sahip olduğu yapı sayesinde kadınlar için avantaj sunar.

En lezzetli et denildiği zaman akla gelen ilk hayvanlardan birisi danadır. Dananın özel olan bölgelerinden Beşler kalitesiyle alınmış olan etler, birtakım işlemlerden başarılı bir biçimde geçirilmiştir. Bunun sonrasında ise eşit olarak dilimlenmiştir. Tamamen hava geçirmeyen ve etin bozulmasını engelleyen bir ambalajın içinde satışa sunulmuştur.

Dilimli dana, İslami kurallara uygun bir biçimde kesilmiştir. İçinde gerektiği kadar tuz bulunur. Aynı zamanda füme yapıda olduğunu hatırlatmak lazım. Dilimli olması kadınlar için büyük şans. Böylelikle yeniden dilimlemek için kesmeye hiçbir şekilde gerek kalmıyor.

Kemiksiz olan et birçok farklı yemek içinde tercih edilebilir. Son derece yumuşaktır. Tazelik özelliklerini başarılı bir biçimde korur. Her türlü sos ile çok daha leziz bir hale getirmek mümkündür. Tadının güzel olması ve damakta kalması ise kesinlikle bir tesadüf değil.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.