logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 LAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Ürün Adı: Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: İthal ve yerli ham madde kullanılarak Türkiye'de üretilmiştir.

Üretici: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-33-K-009005

Net Miktar: 5 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml için Enerji (kJ/kcal)3367/819 Yağ (g)91 Doymuş yağ (g)10 Tekli doymamış yağ (g)25 Çoklu doymamış yağ (g)56 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır.Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Yemek tarifi hazırlarken pek çok malzemeden yararlanılır. Bunların her biri yemeğin kıvamı ve lezzeti için gereklidir. Hazırlık aşamasında kullanılan malzemelerden birisi de ayçiçek yağıdır. Farklı markalar altında satışa sunulan ayçiçek yağı, pratik kullanımı ve fonksiyonu ile her daim tercih edilir. Fabrikalarda belirli işlemlerden geçirilerek üretilen ürün, testlere tabi tutularak satışa sunulur. Böylelikle içiniz rahat ve güvenli bir şekilde tüketebilirsiniz. 5 litrelik teneke kutusu sayesinde süre rahatlıkla kullanılabilir. Siz de avantajlardan yararlanarak ürünü temin edebilirsiniz. 

Yemeklere Lezzet Katan Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Mutfağınız için yağ seçiminde dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar vardır. Bunun başında seçilecek olan yağın kullanım alanları gelir. Sıcak ve soğuk yemeklerde, salatalarda, hamur işi ve kızartmalarda gönül rahatlığı ile ayçiçek yağını tüketebilirsiniz. Bu konuda Besler ayçiçek yağını mutfağınızda sıklıkla tercih edebilirsiniz. Fabrikalarda işlenerek elde edilip sofralardaki yerini alır. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde onu tüketebilirsiniz. Kızartma, hamur işi başta olmak üzere pek çok yiyeceğin hazırlanmasında bu yağı kullanabilirsiniz. Ürünü ev, ofis, kafe gibi. pek çok alanda tercih edebilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezi olan ayçiçek yağı ile istediğiniz menüleri ortaya çıkarabilirsiniz. 5 litrelik teneke kutuda sunulmasından dolayı uzun süre kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda avantajlı olması nedeniyle bütçenizden de tasarruf yapma imkanı elde edersiniz. Siz de misafirlerinize hazırladığınız yiyeceklerde Besler markasını tercih ederek şık bir sunum yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.