logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L


Adet Fiyatı : 164,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 L

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Yemeklerin olmazsa olmaz malzemesi ayçiçeği yağını satın alırken kalite konusunda çok seçici olmalısınız. Aksi takdirde sadece yemeklerin lezzetini bozmak ile kalmaz aynı zamanda sağlığınızı da tehdit altında bırakırsınız. Özellikle sağlık kontrollerinden geçirilmiş olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir.

Besler ürettiği tüm ürünler gibi ayçiçeği yapında da yerli üretimden yana. Bu nedenle yerli üreticilere destek olmak konusunda hassas olan kişilerin de büyük takdirini topladığı net bir biçimde dile getirilmelidir. Ayçiçek yapının üretim aşamasından şişelenmesine kadar kalite ve sağlık koşullarına uygunluk konusunda büyük bir kalite kendini gösteriyor.

Besler Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt olarak satışa sunulmakta ve fiyat performans konusunda oldukça tatmin edici bir duruş sergilemekte! Besler sizin için kalite ile güvenilirliği bir araya getiriyor Bizim Toptan da bu ürünlere en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Satın alım aşamasının sonrasında ürünler evinize kadar gönderilecek! Bu da firmanın dikkat çeken ve memnuniyet veren özellikleri arasında yer alıyor. Bizim Toptan gönderim aşamasında oldukça hızlı bir ağa sahip.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.