logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Junıor Toz Devam Sütü 500 g

Bebelac Junıor Toz Devam Sütü 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Junıor Toz Devam Sütü 500 g

Bebelac 4 Çocuk Sütü 500 gr

Bebelac 4 çocuk sütü 500 gr ile bebekler daha mutlu, daha sağlıklı! Bebelac markası bebek ürünleri alanında birçok kişinin güvenini kazanmıştır. Devam sütü de en iyi ürünleri arasında yer bulur. Devam sütü ile bebeklerin eksiksiz olarak gelişimleri hedeflenir. Bebelac 4 numaralı devam sürü 12 ay ile 24 ay arasındaki bebekler için uygun bir besin kaynağıdır.

Bebeklerin özellikle Omega 3, demir ve kalsiyum ihtiyaçları oldukça yoğundur. Bebelac 4 devam sütünün içeriği çok besleyicidir. Vitaminler bebeğinizin ihtiyacı olan her besini ona sağlayacaktır. Kalsiyum kaynağı olan devam çocuk sütü, biberon ile bebeklere verilebilir. Anne sütü ile birlikte en iyi tamamlayıcılardan biri olan Bebelac ürünü, sitemizde çok uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Bebelac 4 çocuk sütü, 500 gr’lık paket olarak temin edilebilir. Ayrıca Bizim Toptan Maket internet mağazamızda başka ağırlıkta ve numarada Bebelac devam sütleri de mevcuttur. Tazeliğini ve besleyiciliğini koruyan ürünümüz tamamen katkısızdır. Siz de hemen online siparişinizi verin, adresinize en kısa sürede teslim edelim.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.