logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Gold 2 900 g

Bebelac Gold 2 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Gold 2 900 g

Bebelac Gold 2 900 Gr

Gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlamasını istediğiniz bebekler 6.aydan sonra bebek devam sütünden yararlanmalıdır. Anneler en ideal ürünü seçebilmek adına çok çaba göstermektedir. Bebelac gold 2 900 gr sayesinde hem ekonomik açıdan hem de besleyicilik açısından ideal bir ürün kullanılabilir.

6.aydan itibaren kullanılan bu ürünün 900 gr olması uzun süre kullanım izni veren önemli bir unsurdur. Üstelik kapları da oldukça iyi tasarlanmıştır. Hiçbir şekilde içerisine hava girmesi mümkün değildir. Bu da ürünün uzun süte kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

Bebelac gold bebeklerini önemseyen annelerin tercihidir. Yapısı ve tadı bakımından bebekler tarafından oldukça sevilen bir üründür. Bebekler tadından ötürü bu ürünü içmek için heyecanlanıyor. Hem vitamin hem de mineral konusunda da oldukça yeterli bir yapısı bulunuyor.

Ne kadar kullanılacağını bilmiyorsanız üzerindeki çizelgeden takip etmeniz mümkündür. Aynı zamanda içerisinde bulunan ölçek sayesinde de bebeğinizin ihtiyacı kadar ürün vermeniz mümkün olacaktır. Bebeğinizin gelişimi için anne sütünün yanında takviye ürünler kullanmanız çok önemlidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.