logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Gold 1 900 g

Bebelac Gold 1 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Gold 1 900 g

Bebelac Gold 1 900 Gr

Anne sütü bir bebeğin bağışıklığının tamamlanabilmesi için en önemli besindir. Ancak, doğum anından sonra anneler yeterli süt üretemeyebilir. Bu durumda mutlaka ek besin kullanılması gerekiyor. Bebelac gold 1 sayesinde doğum sonrasında bebeğin bağışıklığı için gerekli olan tüm besinler kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

900 gramlık ambalajı sayesinde ürünün çok uzun bir süre kullanılabiliyor olması önemli bir konudur. Paket sistemi ile değil, kutu sistemi ile sunulmaktadır. Bu da kapağının olduğunu gösteriyor. Kapaklı ürünleri muhafaza etmek her zaman çok daha kolay oluyor. O nedenle sorun yaşanmıyor.

Çok uzun bir süre serin ve kuru olan yerlerde saklayabiliyorsunuz. Aynı zamanda içerisinde yer alan ölçek sayesinde bebeğinize ne kadar ürün sunmanız gerektiğini de anlayabiliyorsunuz. Bebelac gold anne sütünden pek farklı değildir. O nedenle bebeğinizin bu ürüne alışması çok kolay olacaktır.

900 gramlık bu ürün maddi anlamda da sizlere avantaj sağlar. Toptan fiyatları sayesinde bütçenizi koruyarak satın alım işlemi yapmak lehinize bir durumdur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.