logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Devam Sütü 3 500 g

Bebelac Devam Sütü 3 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Devam Sütü 3 500 g

Bebelac 3 Devam Sütü

Anne sütüne devam eden ve devam sütü ile daha da kuvvetlenmek isteyen bebekler için, Bebelac 3 devam sütü, dokuzuncu aydan itibaren, bebeklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak satışa sunulmaktadır.

Pirinç sayesinde bebeklerinizin daha tok karınla uyuyabilecekleri ürün, bebeğinizin uykusunun bölünmemesine de yardımcı olmaktadır. Oldukça lezzetli olan Bebelac 3 devam sütü, artık gıdaların tadını iyice almaya başlayan bebekleriniz için üretilmektedir.

Anne sütüne ihtiyacı olan ancak bu şekilde beslenemeyen bebeklerde, doktor kontrolü ile alınabilecek ürün, vitamin ve mineral deposu olarak, bebeklerin gelişiminde büyük rol oynamaktadır. Bebeklerinize vereceğiniz bu ürünün daha da lezzetlenmesi için, meyve püreleriyle, mercimek ya da sebze çorbalarına da katabileceğiniz, besin değeri yüksek bir üründür.

Bebeğinize vereceğiniz bu ürünü kullanırken, bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun miktarlarda kullanılması önemlidir. Bebekler ihtiyaçlarına göre günde minimum 500 ml’lik devam sütü ile beslenmelidir. Aile bütçesini sarsmayacak uygun fiyatı sayesinde, bebeğinizin gelişimini daha da kuvvetlendirebileceğiniz ürün için, www.bizimtoptan.com.tr online marketine giriş yapabilirsiniz. Bebek ürünleri, mamalar bölümünden diğer ürünleri de inceleyerek, bebeğiniz için en uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.