logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Devam Sütü 2 500 g

Bebelac Devam Sütü 2 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Devam Sütü 2 500 g

Bebelac 2 Devam Mamasi 500 Gr

Bebekler ilk 6 ay anne sütü ile beslenirler. 6. Aydan itibaren ise anne sütüne ek gıdalara geçiş yaparlar. Anne sütünün bebeklere 2 yaşına kadar verilmesi tavsiye edilir. Ancak 6. Aydan itibaren bebekler ek gıda ile beslenmeye başlar. Anne sütünün yetersiz geldiği durumlarda ya da anne sütü eksikliğinde bebeklerin gerekli olan besinlerini alabilmeleri için Bebelac 2 Devam Mamasi 500 Gr paketler halinde sunuluyor.

Anne sütü eksikliğinde ya da anne sütüne ek olarak doktorunuzun tavsiyesi ile devam maması kullanabilirsiniz. Bebelac devam maması biberona hazırlanan bir mamadır. İçerisinde yer alan pirinç içeriği bebeklerin tok kalmasını sağlar.

Bebelac devam maması anne sütünün yetersiz geldiği zamanlar için üretilmiş bir üründür. Bebeğin gelişimi için gerekli olan vitamin ve mineralleri içermektedir. Anne sütüne ek olarak da verilebilir.

500 gramlık paketler halinde sunulan devam maması Bizim toptan online alışveriş mağazasında satışa sunulmaktadır. Online mağaza üzerinden siparişlerinizi vererek en kısa sürede adresinize ürünlerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.