logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bebelac Devam Sütü 1 500 g

Bebelac Devam Sütü 1 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bebelac Devam Sütü 1 500 g

Bebelac Bebek Sütü 500 Gr

Bebelac bebekler için özel olarak tasarlanmış bir içerik listesine sahiptir. Bu içerik listesinde çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek tek bir ürün dahi bulunmuyor. Bunun tam aksine bebeklerin sağlıklı gelişimini tamamlamak için bütün bileşenler bir araya getirilmiştir. Sağlık denetimlerinden geçirilen bu ürün bebekleriniz için muhteşem bir besin kaynağının anahtarı olacaktır.

Bebelac Bebek Sütü 500 Gr şeklinde ya da daha küçük boyutlarda da satışa sunuluyor. Bu tür özel ürünlerin fiyat performansı ile kıyaslandığı zaman uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Bizim Toptan bu faydalı ürüne daha sorunsuz ve uygun fiyat ile erişim sağlamanız için de uygun alt yapıyı sağlamıştır. Dönemsel indirimler ile daha da uygun fiyata satın alma hakkını elde edebilirsiniz.

Bebek sütü annenin sütü yetersiz geldiği anlarda ya da bebeğin kilo problemi çektiği dönemlerde sıklıkla kullanıma alınan seçenekler arasında yer alıyor. Anne sütü bebekler için ne kadar özelse, Beblac da bu ürün ile özel olarak ilgilenmiş ve anne sütüne en yakın halin oluşturulması konusunda çaba sarf edilmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.