logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bayramoğlu Un 5 kg

Bayramoğlu Un 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bayramoğlu Un 5 kg

Bayramoğlu Un 5 Kg

Bayramoğlu Un 5 Kg; Ekmeklerden bisküvilere, kurabiyelerden keklere kadar pişirilmesi ve unun en lezzetli gıdalara dönüştürülmesi sanatı ve diğer adıdır. Un ile yapabileceğimiz bir çok şey mevcuttur. Çok amaçlı bir genel olarak her anlamda hayat kurtarıcıdır. Ayrıca içeriğinde bulunan besin maddeleri sayesinde gerektiği kadar tüketildiğinde oldukça faydalıdır.  

Çocuklara sütün yanında yapacağımız çikolatalı bir kurabiyeden tutunda, evde yapacağımız ekmeklere kadar hayatımızın her alanında un kullanırız. Bunun farkında olduğumuz için en zengin buğdaylardan Bayramoğlu unu ürettik. Sağlık ilk önceliğimiz; Taş değirmenlerde öğütülen 5 farklı sert buğdayı en hijyenik haliyle el değmeden paketledik.

Bir kere denedikten sonra yoğurduğunuz her hamurun kıvamına hayran olacaksınız. Yumuşacık ele yapışmayan, kabardıkça kabaran Bayramoğlu unu sizde seveceksiniz. Kullanım amaçları çok yönlü olan Bayramoğlu un, ayrıca muhallebiler, supangle, beşamel soslar gibi pek çok tatlı ve tuzlu tarifte de tercih sebebi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.