logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bayramoğlu Un 2 kg

Bayramoğlu Un 2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bayramoğlu Un 2 kg

Bayramoğlu Un 2 Kg

Bayramoğlu Un 2 Kg; Organik, çok yönlü mükemmel bir pişirme maddesidir. Ekmek, açmalar ve lavaşlar, börekler, kekler ve kreplere kadar çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Beyaz un çok yönlüdür ve günlük kullanım için mutfaklardaki en iyi seçenektir. Fırınlar, evler, restoranlar, kafeler ve büyük miktarlarda un kullanması gereken küçük işletme sahipleri için idealdir. 

Bayramoğlu un, ekmek yapımı ihtiyaçlarınız için uygundur. Fırıncılar ve hamur işleriyle uğraşanlar için 5 farklı buğdaydan üretilmiştir. Çevreyi korumak için ağartılmamış % 100 serbest telli kâğıt torbada paketlenmiştir. Paket üzerindeki kullanım şartlarına uyulduğu müddetçe, organik üretiminden kaynaklı 2 yıl kullanım ömrü vardır. 

Sağlık açısından faydalı, kalsiyum, demir ve B1 içerir. Bayramoğlu Un; Koruyucu ve katkı maddesi içermez, serin, kuru, kokusuz ve rutubetsiz yerlerde saklanmalıdır. Kullanılmadan önce mutlaka elenmelidir. Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde üretilmiştir. Son kullanma tarihinden önce tüketmeniz tavsiye edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.