logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bay-Tav Yumurta Beya L 30'lu

Bay-Tav Yumurta Beya L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bay-Tav Yumurta Beya L 30'lu

Bay-Tav Yumurta Beyaz

Yumurta hemen hepimizin tüketmesi gereken besin takviyelerinden. Her gün düzenli olarak bir yumurta tüketmeli ve aynı zamanda almamız gereken besin değerlerini yumurtadan almalıyız. Bununla beraber hangi yumurtayı seçtiğimizde çok büyük önem taşımakta.

Yumurtanın boyutları ve bununla beraber daha birçok çeşidi de bulunmakta piyasa da ancak Bay-Tav Yumurta Beyaz oldukça sık tüketilmekte ve oldukça da sevilmekte yumurtalar arasında. ’ tercih ettiğinizde fiyatı da cep dostu olmuş oluyor. 

Sadece yemek için değil mutfakta yemek yaparken de birçok tarife yumurta giriyor bu sebeple bir kere fazla almak eğer evde yemek yapan biri iseniz sizin için oldukça ekonomik ve de uğraşsız olacaktır. Bir kere aldığınızda rahat edecek ve de uzun süre eviniz de bir daha yumurta eksikliği yaşamayacaksınızdır. Bu sebeple bir kere alıp toplu almak en doğrusu olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.