logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Tagliatelle 500 g

Barilla Makarna Tagliatelle 500 gAdet Fiyatı : 92,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1110,00 TL
Birim Fiyat: 92,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Tagliatelle 500 g

Barilla Makarna Tagliatella 500 Gr

İtalyan lezzetleri arasında bulunanBarilla Makarna Tagliatella 500 Gr, akşam ve öğle yemeklerinde lezzetlendirerek tüketebileceğiniz yemek ürünlerimiz arasında yer alır. İlk yapılışı İtalya’nın Napoli kentinde olan makarna, hamurun ince bir şekilde spaghetti haline getirilerek paketlenmesi ve ambalajıyla mağazamızdaki kuru gıdalar bölümünde yer alması sonucu alabileceğiniz bir üründür.

Barilla Makarna Tagliatella 500 Gr, istediğiniz sos ve çeşniyle lezzetlendirerek sunabileceğiniz yemeklerden biri olabilir. Yumuşak ve ince kıvrımları sayesinde tabağınızda süsleyerek servis edebileceğiniz barilla makarnaları, İtalya’nın bir numaralı makarna markasıdır.

500 gr barilla dört servis tabağı kadar makarnaya sahiptir. Büyük bir tencerede 10 ile 15 dakika arasında kaynatarak, haşlama yöntemiyle tüketebileceğiniz makarna ürünleri, arzunuza göre tuz, yağ ve baharatlarla lezzetlendirebileceğiniz yemeklik ürünlerdir. İster salça ya da isteğe göre yoğurt gibi malzemelerle farklı lezzetleri birleştirerek tüketebileceğiniz makarna, napolitan sosla ya da fırınlayarak da servis edeceğiniz bir üründür.

500 gramlık ambalajında kuru gıda reyonlarımızda bulunan barilla makarna çeşitlerini, dilediğiniz zaman temin edebilir ve haşlama işlemini gerçekleştirdikten sonra tüketebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.