logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Sedani R. -İnce Uzun 500 g
  • resm Barilla Makarna Sedani R. -İnce Uzun 500 g

Barilla Makarna Sedani R. -İnce Uzun 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Sedani R. -İnce Uzun 500 g

Barilla Sedani Rigati -İnce Uzun 500 Gr.

Barilla Sedani Rigati -İnce Uzun 500 Gr:  Hem görünüşü hem de çeşidiyle kendini ortaya koyan ince uzun makarna akşam yemeklerinin sevilen lezzetlerinden birini ortaya koyar. Hem tokluk hissi sağlayan hem de enerji veren bir çeşit olan ince uzun makarna geçmişten günümüze her kesim ve her yaş tarafından sevilerek tüketilen ürünlerden biridir.

 Kolayca açılan paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan yapısıyla her öğün içerisinde yenilen yiyeceklerden biridir. Çocukların keyifle yediği ince uzun makarna farklı türlerde sevenler için vazgeçilmez bir ürünü ortaya koyar.

Ağızda dağılan yapısı ve taze lezzetiyle sevilerek tüketilen ürünlerden biridir. Çeşitli soslarla beraber karışan ince uzun makarna hem tat hem de lezzet olarak güzel bir yemek sunar.

Her kesimden ve her yaştan insanın severek yediği ürünlerden biridir. Günün her saatinde yenen bir yiyecek olarak kişiye tokluk ve enerji vererek dikkat çeker. Kısa sürede yemek yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir tercih olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.