logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Makarna Farfalle Mini Kelebek 500 g

Barilla Makarna Farfalle Mini Kelebek 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Makarna Farfalle Mini Kelebek 500 g

İtalyan geleneksel yemekler arasında yer alan Farfalle makarna, bizim mağazalarındaki reyonlarda yerini almış gıda ürünlerindendir. Barilla Makarna Farfalle mini Kelebek 500 gr, hijyenik fabrika ortamında, hamurların önce şerit halinde kesilip, daha sonra mini kelebek halinde paketlenmesi aşamasından geçmektedir.

Türk geleneksel lezzetleri arasında da yer alan Farfalle mini kelebek şekilli makarna, 15 ile 25 dakika arasında haşlanma ya da fırınlanma yöntemleriyle pişirilir. Kısa zamanda sofranızda yer alacak makarna, istediğiniz sos ve şarküteri ürünüyle harmanlanmaya hazırdır.

Bizim mağazalarında bulabileceğiniz barilla makarna çeşitleri, kelebek ve mini kelebek çeşitleri arasında yer almaktadır. Haşlanma yöntemiyle pişirilen gıda ürünleri arasında yer alan makarna çeşitlerini bizim mağazalarda bulabilirsiniz.

Akşam ve öğle yemeklerinizde haşlama ya da fırınlama yöntemiyle, Türk geleneklerine uygun şekilde hazırlayabileceğiniz farfalle makarnalar, hijyenik fabrika ortamında üretildikten sonra kutulara yerleştirilerek, mağaza reyonlarımızda yer almaktadır. İstediğiniz makarna ürünlerine bizim mağazalardan ulaşma imkanınız vardır. Barilla Farfalle makarna mini kelebek şekilleri ile sofranızı şenlendirebilir .

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.