logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Kelebek-Farfalle 400 g
  • resm Barilla Kelebek-Farfalle 400 g

Barilla Kelebek-Farfalle 400 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Kelebek-Farfalle 400 g

Barilla Kelebek-Farfalle 400 Gr:  Kelebek makarna günün her öğününde tüketilen bir yiyecek olarak dikkat çeker. Çocukların severek yediği kelebek makarna çeşitli soslarla zenginleşerek enfes bir lezzet sunar. Akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünü olan kelebek makarna farklı türde ürün sevenler için kaçınılmaz bir tercihi ortaya serer.

Geleneksel Türk lezzetlerinden birini ortaya koyarak sofralara mutluluk verir. Kısa sürede yemek yapmak isteyenler için önerilen bir tercih olan kelebek makarna ağızda dağılan yapısı ve tazeliği ile ilgiyle tüketilen ürünler arasındadır.

Yapılan soslarla birlikle yenilen kelebek makarna geleneksel lezzetleri birleştirerek keyifli bir şekilde makarna yemeyi sağlar. Kısa sürede açılan paketi ve pratik kutusuyla mutfağa yeni girenler için önerilen lezzetlerden biri olacaktır.

Öğle ve akşam yemeklerinin gözdesi olan kelebek makarna ağızda kolayca dağılarak taze makarna hissini tatmanızı sağlar. Her yerde bulabileceğiniz bir ürün olarak makarnaya düşkün olanların vazgeçilmez tercihi olacaktır. Hem göze hem de ağza hitap eden yapısıyla enfes bir lezzet sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.