logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Integrale Kalem -Penne 400 g
  • resm Barilla Integrale Kalem -Penne 400 g

Barilla Integrale Kalem -Penne 400 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Integrale Kalem -Penne 400 g

Barilla Integrale Kalem -Penne 400 Gr.

Barilla Integrale Kalem -Penne 400 Gr:  Geçmişten günümüze sevilen ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan kalem makarna hem tür hem de görünüş olarak müşterilerin ilgisini çekmektedir. Sofralara mutluluk ve neşe getiren kalem makarna pratik bir şekilde yemek sunmanıza yardımcı olur.

Herkes tarafından tanınan ve bilinen bir yiyecek olarak her yaştan ve her kesimden insan tarafından ilgiyle tüketilmektedir. Kolay açılan paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan pratik yapısıyla akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır.

Mutfağa yeni giren insanların tercihi olan kalem makarna kısa sürede yemek yapmanızı sağlayarak pratiklik oluşturur. Soslarla beraber lezzetlendirilen kalem makarna enfes bir tat sunar. Türk mutfaklarının en gözde tercihi olarak keyifle tüketilmektedir.

Hem göze hem de damağa hitap ederek kısa sürede kalem makarna yapmanızı sağlar. Makarna çeşitlerine ilgisi olan kişilerin denemesi gereken lezzetli ürünlerin başında gelir. Günün her saatinde yenilen taze ve zevk veren bir yiyecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.